Cestování single: Kde si dovolenou skutečně užijete?

Chtěli byste cestovat, ale nemáte zrovna ve svém okolí nikoho, s kým byste mohli dobrodružnou cestu absolvovat? Nevadí, proč nevyrazit na dovolenou single? Poznáte nové přátele, kulturu cizích zemí, možná se i zamilujete. Kdo ví? Život je nevyzpytatelný a mi bychom si ho měli užívat plnými doušky! Jenže kam vyrazit? Třeba na ty nejkrásnější místa naší planety!

 

starý kufr

Pokud v sobě přeci jenom přemůžete strach z neznáma a skutečně si koupíte letenku jen pro sebe, poznáte chuť absolutní svobody. Letenky levně teď nabízí celá řada aerolinek. Těžší to samozřejmě v tomto případě mají ženy, které jsou zranitelnější a mnohdy si kladou otázku, zda se vůbec hodí, aby cestovali bez příteli či alespoň kamarádky. Položte si však otázku: Opravdu chcete celé léto promarnit v práci nebo někde na koupališti, když můžete objevovat cizí světy, exotická jídla, kulturu a místní lidi?

 

Vůbec nezáleží, jestli jste muž nebo ženy, cestování single totiž přináší neskutečnou svobodu obou pohlavím a rozhodně stojí za vyzkoušení. Za vyzkoušení stojí i tehdy, pokud sice máte s kým jet, ale zkrátka si chcete odpočinout a být jen na chvíli se svými myšlenkami. Kdo cestuje sám, může okusit naprostou nezávislost a otevřenost v seznamování. Takže otázka je jasná, kdy odlétáme?

 

Panenská krása Nového Zélandu vás učaruje

Země v Jižním Pacifiku si vás získá svými přírodními scenériemi, jako jsou sopky, vulkány, gejzíry atd. Stačí si vybavit trilogii Pána prstenů a hned si uděláme obrázek, jak nádhernou přírodou jsou lidé v této zemi obklopeni. Je pravda, že tato země leží téměř na druhé straně naší zeměkoule, ale už teď vám garantujeme, že dlouhé cesty nebudete litovat.

 

 

opalující se žena

Levné a pohostinné Bali

Ostrov v indickém oceánu, kde ochutnáte skvělou kuchyni, projdete se po krásných bělostných pláží a budete obdivovat starobylé chrámové komplexy. Bali je navíc neuvěřitelně levné, pokud tedy nechcete za dovolenou příliš utrácet, Bali je jasnou volbou.

3.5/5 - (2 votes)