Chytré a rychlé hubnutí


Vánoce, svátky, a dokonce i silvestr jsou za námi a my ani nevíme pomalu jak je to možné. Období roku, které se pojí s velkou mírou jídla a nejrůznějších dobrot, a kdy i zarytí dietáři trochu povolují své uzdy, už je tedy za námi a nyní jej vystřídá každoroční období hubnutí nadbytečných kil a poté hubnutí do plavek. Nastupují tedy na řadu nejrůznější radikální diety, jako například celodenní pití celerové šťávy anebo jezení jen toho, co má zelenou barvu. Než se do nějakého z těchto nesmyslů pustíte položte si následující otázky: jedná se opravdu o udržitelný styl stravování? Že ne? Stojí vám tedy hladovění a tato námaha za to, abyste se ve finální fázi dočkali tak akorát jo-jo efektu, a ještě špatné nálady z toho, že jste opět selhali? To rozhodně ne! Jak tedy docílit rychlého hubnutí Rychle-hubnuti.to chytrou cestou?

Fit snídaně

Bez mírného omezení to samozřejmě nepůjde. Typické rady, které jsou ovšem osvědčené, všichni dobře známe. Takže: omezení smažených a sladkých jídel. I takto jednoduchá pravidla totiž dokáží udělat zázraky, a to hlavně v případě, že se z těchto potravin skládá převážná většina vašeho jídelníčku. Je jasné, že ze začátku vás budou provázet nezvladatelné chutě, které vás budou nutit ke konzumaci těchto potravin. Zde se uplatňuje hlavní pravidlo, a to pravidlo dvou týdnů. Po této době totiž dochází k tomu, že se vám pomalu ale jistě začnou lehce měnit chutě a vy nebudete mít tak tendence ujídat. Tento fakt je ještě navíc podpořen tím, že se objevují první viditelné výsledky.

Pokuste se také zařadit větší množství ovoce a zeleniny a soustředit se na to, aby vaše jídla nebyla tak těžká na trávení. Uvidíte, že se budete cítit mnohem lépe i psychicky a jako bonus se vám také dostaví mnohem větší množství energie, z toho, že ji vaše tělo nebude muset tolik vynakládat na strávení například takového knedla, vepřa, zela se šesti.

Zelený koktejl

Tuto nově nabytou energii můžete přetransformovat do pohybové a tělesné aktivity, díky které bude vaše hubnutí rychlejší, trvalejší a také dojde k úplně jinému formování vaší postavy. Vybírat můžete opravdu z nepřeberného množství aktivit od skupinových sportů, workoutů, jógy, běhu, posilování, tance anebo třeba plavání. Poslední dobou je velice oblíbené cvičení v pohodlí domova. V tomto případě vám bude velice skvělým pomocníkem například YouTube, protože zde najdete opravdu nekonečné množství nejrůznějších videí, z nichž si vybere opravdu každý.