Sdílejte svůj bazén se svými přáteli


Bazén cena je položka, která vás bude zajímat, jakmile zauvažujete o výstavbě zahradní zapuštěné nádrže. Možná vás v této souvislosti napadne, zda má vůbec význam mít na zahradě bazén, když existují různé aquaparky, plavecké bazény a lázeňská zařízení. Jenže má to háček – v těchto veřejných zařízeních se potkáváte s cizími lidmi, a o to právě jde.

bazénové dno

Nebuďte na svůj bazén sami

Otázku, zda znáte sociální sítě, by bylo asi zbytečné pokládat, stejně tak samotnou schopnost jejich prostřednictvím sdílet své názory, nápady, dojmy a životní styl. Máme pro vás ale lepší nápad. Což takhle sdílet všechny své vlastnosti v reálném hmotném světě – u bazénu nikoli veřejného, ale vlastního, a to výhradně s vašimi blízkými – s příbuznými a s kamarády?

Bazén poskytuje příležitost trávit tu se svými přáteli volný čas, ale nikoli vkládáním příspěvků na síť, kde si je může pouze někdo přečíst ve virtuálním prostředí, ale naopak tam, kde je možné se dotýkat, hledět si z očí do očí, pohladit se, obejmout, masírovat zátylek a hlasitě si povídat třeba v okamžiku, kdy vaše přítelkyni usedá na váš klín, anebo ji laskáte ve vlasech. Fyzická blízkost je to, co mnoha lidem v současné době skutečně schází, a nelze ji nahradit žádnými esemeskami a maily.

zahradní bazén

Nenechte si zkazit život digitalizací, byť je lákavá a může vám nabízet jisté výhody. Výhodné je to ve chvíli, kdy si pouze vyměňujete některé informace na dálku, když nejste zrovna nablízku, ale jakmile se naskytne příležitost být fyzicky spolu, odložte mobil, notebook a tablet.

Sdílení volného času s kamarády u vašeho bazénu může probíhat v mnoha podobách a formách, například si tu zahrajete dámu nebo šachy, rozehrajete karetní hry, poskládáte puzzle, zaházíte si s diskem nebo s míčem, zahrajete fotbálek a v samotném bazénu budete lovit předměty ze dna, dopřávat si zmrzlinu anebo chlebíčky s bramborovým salátem. A pamatujte, s kamarády nebývá u bazénu nikdy nuda, což se vám může přihodit v jakémkoli jiném bazénu, kde neznáte z tamních návštěvníků vůbec nikoho.