Levné, kvalitní, designové a zároveň funkční kočárky

Jak všichni víme, příliš levné věci obvykle bývají nekvalitní. Jsou proto ty, které jsou vyloženě předražené, o to kvalitnější? Nikoliv. Od jisté míry už se platí za značku, a nikoliv za výrobek jako takový. Co se kočárků týče, je v ČR k dostání mnoho značek, jejichž kvalitu lze zaručit, a přitom jsou cenově dostupné. Jaké to jsou?

procházka s kočárkem

Kunert Mata 2v1 BORDO 2022

Designový a novodobý kočárek od značky Kunert, který si jistě zamilujete, si můžete barevně nakombinovat tak, aby vyhovoval vašemu osobnímu vkusu. Jedná se o kočárek dvojkombinace Zelenazirafa, tedy hluboká, ale i sportovní korbička, což vám usnadní rozhodování, a ušetří čas. Tento kočárek je k dostání okolo 8000Kč, což je vážně skvělá cena. Hliníkový rám je lehký, a plně funkční, což potěší nejednu babičku, která si bude chtít miminko povozit, navíc si lze vybrat mezi černým, zlatým, či stříbrným rámem. Kočárek má snadno odnímatelná gelová kola, tudíž jej snadno nacpete i do kufru malého automobilu. Základní výbavou dodávanou ke kočárku je pak taška na pleny, pláštěnka, moskytiéra, i nánožník.

Colibro Clip Chilli 2020

Tento nadčasový sportovní kočárek je vyroben v luxusním a moderním designu, který ocení většina maminek. Jeho přednostmi jsou lehkost, snadné složení, které lze provést pouze jednou rukou, dále pak přední otočná kola, a nastavitelná polohovatelnost zad, a to až do úplného lehu. Kočárek má samozřejmě i 5ti bodový bezpečnostní pás, což ocení každá maminka živějšího dítka. Tento kočárek pak vychází okolo 2899Kč, a je k němu dodávána pláštěnka i nánožník.

matka a dítě

Colibro Onemax Sky 2020

Toužíte-li po dvojkombinaci, ale nemáte doma tolik prostoru k uchovávání druhé korbičky, tento krásný a designový kočárek je to pravé pro vás. Jedinou korbičku lze totiž třemi pohyby proměnit z hluboké na sportovní, a zase zpátky. Zní to jako kouzlo? Není! Dále vás pak jistě ohromí odpružení všech 4 kol, která jsou na lehkém hliníkovém rámu, tedy se nemusíte obávat ani jízdy v náročnějším terénu. Tento úchvatný kočárek vás vyjde na 4250Kč, což je bezkonkurenční cena.