Čím jezdíte?


Bohatší lidé, kteří mají třeba nějakou firmu, si často kupují auta na firmu. Díky tomu, že neplatí daň, si mohou dovolit koupit dražší auto než jiní lidé. Proto volí často i sportovní auta nebo obrovská SUV lepších značek. Jsou to často auta za miliony, a majitelé se často chlubí svým autem, protože většina lidí si ho dovolit nemůže. Naprostá většina lidí je ráda, že mají vůbec nějaké auto, a i když by si rádi koupili novější, nemají na něj peníze.

škoda fabia

Normální zaměstnanec si z daní auto odečíst nemůže, což značně snižuje jeho kupní sílu. Nová auta jsou dnes velice drahá, a i to nejlevnější stojí stovky tisíc korun. Vzhledem k tomu jak dramaticky rostou ceny za bydlení, logicky lidé dokládají větší investice, a auto je jednou z nich. Lidé tak řeší jestli jejich staré auto ještě vydrží a nebo už bude lepší koupit nové. Jenže za co, když nemají dost našetřeno?

Prodejci vozidel nabízí i možnost koupit si nové auto na splátky bez akontace. To znamená, že nebudete muset skládat ani korunu při podpisu smlouvy. Mnozí prodejci akontaci vyžadují, a zbytek kupní ceny potom zákazník doplácí formou splátek. Díky absenci akontace můžete využít úvěr, který vám bude financovat 100 % hodnoty ceny vozu. A to už je něco, co donutí mnoho lidí se nad nákupem nového auta alespoň zamyslet.

kufr peníze

Vyřešte problém s autem jednou provždy
Nemusíte si kupovat nejnovější auto ani luxusní značku, stačí když si koupíte auto, které bude bezpečné pro provoz na silnici. Takové auto může stát zhruba půl milionu, což už je celkem dostupná částka. Vyberte si z výběru vozidel, která jsou za těchto podmínek dostupná a zbavte se auta, které už dávno nesplňuje bezpečnostní požadavky.

Výběr auta přizpůsobte tomu zda v něm budou jezdit malé děti, a věnujte zvýšenou pozornost výběru dětské autosedačky, která musí být do určitého věku protisměrná.