Skvělé bydlení za super ceny


Celá řada lidí stojí před rozhodnutím kde se svou rodinou prožijí celý svůj život. Část lidí preferuje bydlení v bytě, kde máte značně ulehčenou údržbu, ale spousta lidí touží po životě v rodinném domě. Není se čemu divit, protože rodinný dům vám oproti bytu poskytne více možností a více soukromí. Jestli stojíte před podobným rozhodnutím i vy, určitě zvažte stavbu domu od stavební firmy. Můžeme vám postavit nejen dřevostavbu, ale i zděný dům na klíč. Celá stavba probíhá jednoduše, a to tak, že si seženete pozemek, vyberete dům a o zbytek se postaráme my.

stavba domu

Funguje to skvěle, a důkazem toho jsou desítky spokojených rodin, které už bydlí v našich domech. Nabízíme většinou bungalovy, ale najdete u nás i patrové domy. Nejlevnější dům u nás stojí 3 miliony, což je velmi příznivá cena. I vy si tak můžete dopřát luxus vlastního rodinného domu, který je finančně dostupný. Stavíme zděné domy i dřevostavby, a pokud potřebujete rychle bydlet, vyberte si určitě dřevostavbu. Jejich stavba trvá jen chvilku, a stěhovat se můžete rychle.

nový dům

Ušetříte na provozu
Protože jsou v našich domech solární panely a tepelné čerpadlo, můžete si být jisti, že nebudete platit za provoz domu tak vysoké částky jako lidé, kteří tyto technologie nemají. Naše domy jsou tedy nízkoenergetické, moderní a budete se v nich cítit skvěle. Dodržujeme termíny a na stavbě používáme dohodnuté materiály.

O naše domy je velký zájem, takže pokud chcete dům od nás, je dobré si sjednat schůzku co nejdříve. Vyberete si dům z naší typové produkce a následně se domluvíme na podrobnostech. Pokud začneme se stavbou na jaře, budete v létě bydlet. Jediné co si budete muset sami zařídit, je kuchyňská linka. Každý má jiné potřeby a jiný vkus, a kuchyňská linka je velmi individuální věc. Proto necháváme linku na výběru každého klienta zvlášť.