Správný čas

Co je podle vás vztah? Zodpovědnost? Věrnost? Láska? Vztah je extrémně rozsáhle slovo, které se třepí na několik kořenů a cest. Je to zvláštní vím, ale vztah můžete mít k člověku, věci, zvířeti a také k dalším. Nevím, co napsat o vztahu, protože je někdy těžké o tom psát. Je nám 15 let a myslíme si, že si už najdeme kluka, abychom mohli být ve škole za královnu? Anebo jste zrovna takové myšky a když to zjistí, že někoho máte, ale vaše spolužačky vám to zničí? Ach ta puberta. Je to těžký. Už se ani nechci ptát, kdy přijde ten skutečný vztah. Kde najdu prosím ten klíč k pravému vztahu? Přeji si získat klíč a tu růžovou cestu v zelené zahradě. Prosím. Je to náročný přání? Ne, kočko. Je to jenom sen. Vzbuď se.

děti

Skutečný život není o tom, že dostaneš skutečný klíč k pravému vztahu, protože ten pravý vztah ti přijde sám, když to nejméně čekáš. Tohle neovlivníš, ale ovlivní to někdo na hoře, tvůj strážný anděl, protože on ví, kdy jsi připraven přijmout nějaký vztah a klíč. Potřebuješ klíč ke vztahu anebo spíše k srdci? Jsi taková naivní holčička, která celý život věřila tomu, že přijde ten pravý princ na bílém koni? Ale něco ti povím, sice nejsem vdaná, ale přišel. Kdo? Princ… na bílém koni? Ne. Princ s nákupním vozíkem, který mě okouzlil u pultu sýru. Tak jsem mu hodila lano a chytil se.  

vztah

Vzal si 20 kg sýru a odjel. A už jsem ho neviděla, ale ještě, že jsou sociální sítě, protože kdyby nebyli, tak ho nenajdu. Víte… anděl ví, když vám chybí láska. Ať už normální lidská anebo zvířecí. Dá vám vše, po čem toužíte jen to chce čas a trvá to. Jen tomu musíte věřit a vše se vám jinak splní. Věřte mi. Je to tak a jestli tomu nevěříte, tak začněte. Nebojte. Vztah a láska přijde v pravý čas, ale neptejte se, kdy přijde. Protože to neví ani váš anděl, ale tohle ví jen osud. Anděl vidí jen, že jste hodna lásky, něhy a potěšení.