Barevné trendy vypínačů

Při zařizování interiérů se každý snaží, aby se cítil dobře. Oblast designu je ale neméně důležitá, proto jí každá moderní domácnost poslední doby věnuje stále větší pozornost. Každý interiér musí vyznít určitým stylem, který správně zvolené doplňky dokážou podtrhnout či úplně rozbít.

Právě detaily totiž hrají důležitou roli, když se rozhoduje o tom, zda se celkové zařizování povedlo a je vkusné či nikoli. Výběru velkých kusů často věnujeme dostatečnou pozornost, ne vždy tomu tak ale je také u doplňků, které často považujeme za nepodstatné. A pokud se bavíme o doplňcích, nepatří sem pouze různé vázy, misky, svíčky, obrazy apod., ale také zásuvky a vypínače.

žárovka

Stejně jako ostatní moderní věci i vypínače podléhají určitým trendům. Ty letošní se pohybují v paletě jemných odstínů až pastelových. Patří sem teplé odstíny béžové, šedé, smetanové či bílé. Nechybí ani nikdy se neomrzující kombinace černé a bílé. Z provedení pak volte mat, protože na rozdíl od lesku na sobě nenechává otisky prstů a praktičnost přece jen stále vítězí.

Pokud si ovšem nejste jisti zvoleným odstínem či prahnete po výraznějších barvách, ani tehdy nemusíte být omezeni. Speciální nabídka Schneider UNICA Colors nabízí podkladové barvy bílou a krémovou, které lze pomocí dekorativních rámečků v širokém barevném spektru snadno přizpůsobit interiéru či změnám, které v něm mohou nastat. Samotná výměna je velmi jednoduchá a rychlá.

starý vypínač

Pro kompletní sestavení je potřeba mít montážní rámeček, přístroj zásuvky či vypínače včetně krytu a rámeček. Provádějí se v jednoduché i vícenásobné verzi. Ceny přístrojů jsou velmi sympatické, takže jejich pořízení či výměna samotných rámečků po celém domě není příliš nákladná.

Pokud se přece jen chcete raději držet při zdi, zkuste také řadu Unica Basic, která obsahuje výrobky, jež dokonale zapadnou do každého interiéru. Pravda nikoho s nimi neohromíte, ale naopak se ani nemusíte bát, že by byl narušen celkový dojem domácnosti.