Jak správně posilovat aneb využijte stahovače videa ze sociálních sítí

Sociální sítě mnozí z nás využívají podobně, jako lidé v devadesátých letech osobní stránky. Prezentují na veřejnosti svoje intimní záležitosti, a pak se mohou divit, že je tím narušeno jejich soukromí. Nebuďte pošetilí, nesdělujte touto cestou na veřejnosti vaše soukromé záležitosti a buďte raději více opatrní, než tam umístíte svá data. Co tam ovšem umístit můžete, jsou rady z různých životních oblastí, např. na základě vlastních zkušeností s cvičebními programy a s posilováním.

cvičící ženy

Chcete-li přibírat na svalové hmotě, nemusíte nutně docházet do posilovny, stačí jen vědět, jak cvičit doma s omezeným množstvím nářadí. Kupříkladu obyčejné kliky, pokud je provádíte s odlišným rozpětím roztažení paží, s rukama spíše pod hrudníkem nebo naopak vystrčenýma vpřed, dokážou posilovat horní partie těla výrazným způsobem. K posilování paží, ramen, prsních i zádových svalů se vám mohou hodit pouze nakládací jednoruční činky a nemusíte mít ani doma cvičební lavici s dlouhou činkou pro obě ruce. Nemusíte mít ani ribstoly, hrazdu a posilovací stroje.

stahování videa z YouTube

Vše je jen o jistých tricích, jak a kdy cvičit, jak cviky střídat, jak svaly regenerovat a budovat, jak se stravovat, jak odpočívat atd. K tomu všemu lze perfektně využít právě kanál YouTube s video downloaderem či jiné sociální sítě, kam lze umístit různé video návody, anebo i mnohé z nich stáhnout a po vyzkoušení případně praktikovat.

Stažení cviků a dalších instrukcí se vám hodí ze dvou důvodů. Za prvé si můžete vzít oblíbená instruktážní videa na dovolenou, kamkoli, kde nejste zrovna připojeni k Internetu, anebo nemáte tu možnost. A za druhé, video, které vám vyhovuje, a to se týká nejen tohoto oboru, ale obecně všech videí na sociálních sítích, vlastní někdo jiný, než vy, a pokud se rozhodne video smazat, máte prostě smůlu. Stáhněte si všechny důležitá videa raději k sobě včas a uložte si je někam na archivní média, např. na externí disk.