Odmilovali jste se. Co teď?

Nejen ženy, ale i muži věří na lásku na celý život. Rovněž tak na to, že někde tam venku na nich čeká žena, která je pro nich „ta pravá“. Ne vždy se však vaše představa o dokonalé partnerce může shodovat s tou, které podléhá skutečnost.

A není žádnou výjimkou, pokud si časem uvědomíte, že partnerku, se kterou žijete, už vlastně nemilujete.
roztržená fotka

Kde se stala chyba?

Odpověď na tuto otázku můžete v sobě hledat roky a díky přemýšlení dospět do stádia, kdy váš život promarníte s někým, kdo k vám jednoduše nepatří. Nezáleží na tom, kde se stala chyba, ale rozhodující je pouze to, co cítíte.

Pokud vás táhnou nohy jinam a vy vnitřně pociťujete to, že s partnerkou nejste na jedné vlně a každý směřujete jinam, je potřeba, abyste to spolu probrali a vztah ukončili včas.

Lze to udělat tak, abyste jí neublížili?

Je pochopitelné a současně i lidské, přemýšlet nad tím, jestli vaše činy nebudou mít dopad na ostatní tím způsobem, že jim ublížíte. Někdy se však nevyhnete situaci, kdy tak učiníte i v případě, že nechcete.

Na vaší současné partnerce vám může opravdu záležet a jste si vědomi toho, že jste společně prožili spoustu nádherných chvil a času. To však nemění nic na tom, že je doba štěstí a zamilovanosti za vámi a vy už nejste ve vztahu spokojeni.
kluk u schodů

Zachovejte se tedy jako muž a neodvracejte zrak od toho, co už pravděpodobně nezachráníte. Jestli vám to neklape a delší dobu pozorujete to, že láska z vašeho vztahu vyprchala, je na místě ho ukončit a říct si sbohem.

Co je důležité?

Na co si dejte pozor a předem se tomu raději vyhněte je, že začnete hledat někde jinde ještě v době, kdy nemáte váš vztah se současnou přítelkyní definitivně uzavřený. Není vhodné a ani správné, hledat štěstí někde jinde ještě v době, kdy nad vašim vztahem visí jeden velký otazník.

Pokud už máte potřebu najít ženu vašeho života, uzavřete kapitolu, která se týká vašeho předešlého vztahu a teprve pak se pouštějte do nové výzvy a nové lásky, o které budete doufat, že bude trvat navždy.