Neztrácejte čas chozením do banky a vyřiďte si hypotéku online

Chození do banky na tisíce schůzek je už dávno pasé. To vyšlo z módy již před několika lety, protože některé lidi to „otravuje“. Ano, najdou se i opační lidé, kteří to stále ještě milují, ale v poslední době už je také mnoho těch, kteří mají raději všechno vyřešené hned a s klidnou a čistou hlavou a to vám zajistí nebankovní hypotéky. Právě ty umožňují, že nemusíte chodit do banky na schůzky, ale úvěr si vyřídíte bezpečně a spolehlivě i z domova a to dokonce se všemi náležitostmi. Stačí mít po ruce pár fotografií nemovitosti, kterou chcete ručit a znát další potřebné údaje a je to. Vyřízeno to může být i během jednoho dne a další den máte třeba peníze na svém účtu.

Přesně tomuto stylu odpovídá nebankovní hypotéka americkahypoteka.cz.

podnikatel u moře

Navíc peníze z této hypotéky nemusíte využívat jenom na bydlení nebo rekonstrukci, ale můžete si za ně pořídit naprosto cokoliv. Hodí se na koupi nového vybavení, zařízení, nového nábytku, ale také na splacení nějakých starých půjček, vyplacení dluhů či dokonce exekucí. Nikdo po vás nebude chtít dokládat žádné faktury, na co jste je použili.

stůl, papíry

Soukromé společnosti se tímto způsobem snaží pomoci klientům, které banka odmítla. Proto existuje i soukromý sektor, který má mírnější pravidla a půjčuje například i těm lidem, kteří mají dluhy nebo mají už nějaký negativní záznam v registru dlužníků. Právě takovéto lidi banka odmítá, mimo mnohé další z různých důvodů, a zamítá jejich žádosti. Kde pak tito lidé mají vzít peníze?

A jaké jsou další podmínky tohoto úvěru? Jako při každé hypotéce i zde se ručí nemovitostí, kterou takzvaně „ručíte“. Z ní můžete získat až 70% její hodnoty. Tyto finance vám budou vyplaceny ihned po podpisu smlouvy na účet. Na nic nečekáte a celkové vyřízení je také jednoduché. Doba splatnosti až 30 let a splátky vám pomohou nastavit tak, abyste je dokázali splácet.